iWALK – החלופה לקביים שתשאיר את ידיך חופשיות

iWALK - החלופה לקביים שתשאיר את ידיך חופשיות אתה לא היחיד שמחפש אלטרנטיבה אחרת לקביים, קביים מכאיבים, קשה ללכת בהם, הניווט במדרגות מסוכן, בתי השחי נחבלים ומשתפשפים, והזרועות והכתפיים מתעייפות. ובעיקר, קביים לא מספיק טובים מכיוון שהם לא מאפשרים לך להשתמש בידיים. ה-...

להיפטר מהכאב ללא ניתוחים

  כאבים ממושכים בגוף, החוזרים על עצמם שוב ושוב, מהווים בעיה קשה לחולה. לעתים תכופות הכאבים הם עוצמתיים מאד ופוגעים באיכות החיים, הם אינם מאפשרים לנהל אורח חיים נורמטיבי, העובדים מחסירים ימי עבודה, התלמידים מחסירים ימי לימודים ואפשר לומר שהכאבים משבשים מאד את חיי...

חמישה טיפים למניעת כאבי גב

  כאבי גב הם תופעה כואבת מאד, המקשה על חיי היום – יום של הסובלים ממנה. כשנתפס הגב, הכאבים הם קשים מנשוא והחולה שוכב במיטה וכמעט שאינו מסוגל לרדת ממנה. הטיפול בשחרור העצבים התפוסים כולל מסז'ים, משככי כאבים בכדורים או בזריקות על פי חומרת המקרה, משחות, טיפולים שונים...

האם אתם סובלים מדלקת פרקים

כאבים חוזרים ונשנים ברגליים, בכפות הידיים, באגן או בגב, מעידים במקרים רבים כי אתם סובלים מדלקת פרקים. קיימים כמה סוגים של מחלות פרקים ובכולן סובל החולה מכאבים חזקים במיוחד, המשבשים את אורח החיים שלו ואף מדירים שינה מעיניו. המחלה יכולה להתחיל מכאבים במפרקים קטנים כמו...

חמישה דברים שלא ידעתם על כף הרגל

כף הרגל היא בעלת תפקיד משמעותי מאד, היא נושאת את כל כובד המשקל שלנו בעת הליכה, ריצה ובכל תנועה אחרת שאנו מבצעים. לכן קיימת חשיבות רבה לחיוניותה ולתפקודה התקין של כף הרגל. על כף הרגל קיים עומס ולחץ רב של הגוף ויש צורך לחלק את נטל העומס, ליצור איזון של הלחצים מהמיקומים...

קבל יעוץ למדרסים בהתאמה אישית

 

כאבים ממושכים בגוף, החוזרים על עצמם שוב ושוב, מהווים בעיה קשה לחולה. לעתים תכופות הכאבים הם עוצמתיים מאד ופוגעים באיכות החיים, הם אינם מאפשרים לנהל אורח חיים נורמטיבי, העובדים מחסירים ימי עבודה, התלמידים מחסירים ימי לימודים ואפשר לומר שהכאבים משבשים מאד את חיי החולים וגורמים להם לימים קשים וכואבים.

כדי להפיג את הכאבים, אפשר לקחת תרופות שונות כדי לשכך אותם, ואם זה לא עוזר, מקבלים גם חומרים חזקים הרבה יותר. אך קיימת גם אפשרות נוחה ובעלת אפקטיביות גבוהה והיא טכנולוגיית גלי הלם.

טכנולוגיית ה – ESWT-Extracorporeal shockwave therapy , מבוססת על פעולות אורתופדיות של מכשיר המפיק גלים אקוסטיים, גלי קול. מטרת גלי הקול הללו היא ליצור הן זרימת דם קולחת ומוגברת בכלי הדם המגיעים לאזור הכאוב, והן ליצירת כלי דם חדשים באזורים שונים סביב המיקום הכואב. הגלים מפלסים את דרכם ויוצרים מעקפים קטנטנים טבעיים של העורקים בגוף וכך יוצרים את הסיטואציות הללו.

הגירוי המתרחש בגוף בשל פעילותם של גלי הקול, גורם למערכת העצבית לייצר חומרים נוגדי דלקת, ואף מפרק הסתיידויות הקיימות במרפקים.

היתרון הגדול של טיפול בגלי הלם הוא העובדה שמדובר בטיפול חיצוני ולא פולשני, החולה יושב או שוכב על מתקן מיוחד ונח במשך כעשרים דקות והמכשיר מבצע את הפעולות הנדרשות, הטיפול אינו כואב ואינו מצריך הרדמה מקומית או כללית.

כדי למנוע את הגעתם של כאבים, מומלץ להגיע אחת לשבועיים לקבלת טיפול בגלי הלם וכך הגוף מבצע הליך עצמי של ריפוי, ויוצר תגובות ביולוגיות ועצביות חדשות.

טרם ביצוע הטיפול הראשון, בודקים מומחי מכון גל-און את מצבו הבריאותי של הלקוח, רמת הכאב או הדלקת שלו ומוודאים כי גופו מסוגל לעמוד בטיפול זה.

טיפול בגלי הלם, מתאים במיוחד לכמה בעיות אורתופדיות היוצרות כאבים:

 

  • כאבי גב תחתון, דלקות ושינויים ניווניים, כאבים באזור המותניים מ-גיד הנשה.
  • כאבי רצפת האגן – הסתיידויות שינויים ודלקות ניווניות.
  • כאבי כף רגל – הסתיידויות, דלקות של כפות הרגליים, רגל כבדה, נימול ודורבן.
  • כאבי ברך – דלקות גידים, הסתיידויות גידים, דלקות, שינוים ניווניים בסחוס.
  • כאבי ירך – בורסיטיס-, דלקת אמתחת תל הירך, טרוכנטריק – דלקת בבורסת הירך, הסתיידויות ודלקות.
  • כאבי גיד אכילס – הסתיידויות ודלקות.
  • כאבי מרפק – דלקות ותופעת מרפק טניס.
  • כאבי כתף – הסתיידויות, דלקות ותופעת כתף קפואה.
  • כאבי כף היד – טריגר פינגר דלקת הגורמת להיוצרות של מעטפת הגידים המכופפים בכף היד, התעלה הקרפלית – דלקת בשורש כף היד, ותעלת הקוביטל כשהעצב האולנרי עובר דרך המרפק.

 

הטיפול בגלי חום מצליח ברוב המקרים ויוצר חיים הרבה יותר נעימים וללא כאבים.

 

 

Call Now Button UA-109831294-1