עברתי סידרה של טיפולים בגב על ידי גלי הלם שפתרו את הכאבים לצמיתות ואני מודה למכון האורטופדי ולצוות המדהים של גלאון קליניק
אירנה חן

ניסיתי הכל עד שהגעתי אליכם ואני רוצה לומר תודה גדולה על התאמת המידרסים שעזרו לי ללכת ללא כאבים ופתרו את בעיות הכאבים הנוראים. בנוסף ארצה להודות לכם על המשלוח המהיר של מוצרים אורטופדיים שאני מזמין בכל תקופה, השירות מאוד נוח והצוות מאוד מקצועי. רציתי לומר שלכל חבריי המלצתי בזכות יושר ליבכם ונתינתכם.
שלום לוי

תודה רבה!
שמי אורנה יחיאל מחדרה
סבלתי שנים מדלקת דורבן העקב ברגל ימין, בקרתי אצל אין ספור אורטופדיים ומטפלים, עברתי דיקור סיני, זריקות קורטיזון, מגוון של טיפולים וכולם ללא הצלחה, רציתי לשבח ולהודות לצוות גלאון קליניק על העזרה שנתנו לי, לאוזן הקשבת וליחס החם. קיבלתי אצלם טיפול בגלי הלם שעזר לי מאוד וכבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי שיפור! ברוך ה' היום אחרי 5 חודשים אני מרוצה מהטיפול, הדורבן נעלם כאילו לא היה, וחזרתי לרקוד ריקודי עם כמו שתמיד הייתי עושה.

אורנה יחיאל

סבלתי מכאבים בשריר המרפק, עברתי טיפול בדיקור סיני שלא עזר ואז הגעתי לטיפול בגלי הלם בגלאון קליניק, אחרי הטיפול הרגשתי מצוין ותודה לכל מי שעזר וחוץ מזה אנשי הצוות מקצועיים מאוד
ששון מפרדס חנה

היו לי הרבה כאבים בגבי והרופאים בקופות חולים לא עזרו לי, שנים סבלתי ולא מצאו פתרונות שיפתרו את הכאב הנורא. בינואר 2017 חברה המליצה ואמרה שהיא עברה מספר טיפולים בגלאון קליניק והכאבים שהיו לה שמאוד דומים לי נפתרו, התקשרתי וקבעתי טיפול, מיד לאחר הטיפול הרגשתי הקלה והיום חודש נובמבר נעלמו הכאבים לצמיתות.
גולדה פינחסוב

לקוחות כותבים על גלאון קליניק

בסרטון ששון מספר על בעיית שריר במרפק שנפתרה לצמיתות

בסרטון אבי מספר על בעיית עקב אכילס שנפתרה לצמיתות

בסרטון שמי מספר על בעיית דורבן שנפתרה לצמיתות

שמי שושנה, חולת סוכרת כבר הרבה שנים. עקב המצב הקשה יש לי המון כאבים ברגליים בגלל יבלות וכיבים שנוצרו שם, ואני בקושי הולכת.

ניסיתי טיפול סיני שלצערי לא עזר לי, למרות המון טיפולים שעשיתי.

הילדים מצאו באינטרנט מקום בשם גל און קליניק בחדרה ששם עושים טיפולים בגלי הלם. לא ידעתי מה זה, והלכתי מלאת חששות עם הילדים.

הנציג שקיבל אותי הסביר לי בצורה מאד מקיפה מה זה גלי הלם, את ההשפעה שלהם על כלי הדם ועל המקומות הכואבים, זה נראה לי מקצועי מאד אך לא הייתי רגועה. הוא הזמין אותי לצפות בכמה טיפולים שהיו באותו היום. ראיתי שהאנשים נינוחים, יושבים נחים ומקבלים טיפול. הם אמרו לי שיש שינוי גדול וזה שכנע אותי לבצע גם כן טיפולים.

אי אפשר לתאר את השינוי הדרסטי שזה עשה לי ! אני ממש לא מאמינה. הכאבים פחתו בצורה מאד מאד משמעותית, אני יכולה סוף סוף ללכת לטייל קצת ברחוב, ולפגוש חברות לכוס קפה.

חשוב לי שכולם יידעו על הטיפול הנפלא בגל און קליניק זה באמת טיפול חדשני שעוזר מול כל מיני טיפולים אחרים שלצערי לא עזרו לי ורק גרמו לי למפח נפש.

המון תודה

שושנה בן דוד

לפני כשנה באתי בפעם הראשונה לגל און קליניק עם נטע הבת שלי, כדי לקנות עבורה חגורת גב עם ברזלים. מסתבר שיש לה עקמת ומזל שתפסנו את זה בזמן.

הרופא נתן לנו הנחיות לרכוש מחוך, זו מעין חגורת גב מיוחדת עם ברזלים, שהולכים איתה רוב שעות היום כדי לשפר את מצב העקמת.

תארו לכם כמה קשה להסביר לילדה קטנה שמעכשיו היא סגורה בתוך מחוך כזה כל יום, כל היום למשך כמה שנים. זה תהליך מאד מאד קשה גם פיזי וגם פסיכולוגית.

הטכנאים המקצועיים של גל און קליניק ישר הבחינו שזה קשה מאד לילדה והם שוחחו איתה, הסבירו לה שוב ושוב את צורת הלבישה ואת מטרות המחוך.

למרות זאת היא ישבה שם ובכתה והיה קשה מאד להרגיע אותה.

היינו שם בפעם הראשונה כמה שעות עד שהתאימו את המחוך למידותיה, הסבירו לה את כל ההשלכות של לבישת המחוך ואי לבישת המחוך תוך מתן דוגמאות ולאט לאט המידע נקלט אצלה והיא הבינה שהיא חייבת לעבור את התהליך הקשה הזה למען הבריאות שלה.

מאז אנחנו מגיעות כל תקופה לבדוק שהמחוך תקין, הטכנאים המקסימים והאנושיים מתאימים את המחוך למידותיה כי היא תופסת גובה ובעיקר הם מרגיעים אותה ומראים לה את השיפור במצבה מבדיקה לבדיקה.

אין לי מילים לתאר, עד כמה אני מעריכה אתכם כי רק בזכותכם חל שיפור בעקמת שלה.

תודה רבה ויישר כח !

בת שבע לוי

אני סובל מדלקת פרקים כבר המון שנים. לקחתי המון סוגים של כדורים שלא עזרו לי וכבר חשבתי לבקש אישור מיוחד לקנאביס כי אני לא מסוגל לסבול כבר את הכאבים האלה.

חבר שלי סיפר לי על קרובת משפחה שלו שקיבלה בגל און בחדרה טיפול בגלי הלם, אני כבר לא האמנתי שמשהו יכול לעזור לי, ממש הרמתי ידיים, אבל אמרתי לעצמי – תנסה, מה יכול להיות, גרוע יותר מזה כבר לא יכול להיות.

הגעתי לקליניקה, פגשתי שם כמה טכנאים מאד מקצועיים עם הרבה ניסיון, הם הסבירו לי מה זה גלי הלם, שיושבים או שוכבים ומקבלים טיפול במקומות הכואבים. לא צריך הרדמה ולא צריך הכנה מיוחדת כי זה טיפול חיצוני.

הם אמרו לי שהכאבים יחלפו ואני ארגיש שינוי די מהר. החלטתי לנסות ונרשמתי לסדרה של טיפולים זה באמת יצר אצלי מהפך בחיים, כמעט שאין לי כאבים, אני יכול שוב להשתולל עם הנכדים ולא להיות שעות על גבי שעות בבית בגלל הכאבים.

גלי הלם זה ממש טיפול נהדר. גם אני המלצתי לחברים שלי שיבואו

תודה מקרב לב

בני קורן

שמי רפי זגרון, אני מנתניה.

עברתי אצלכם לא מזמן טיפול בגלי הלם. זה באמת מכשיר מצוין שבזכותו הכאבים שלי בברכיים התמעטו ואני מצליח ללכת ברגל בלי מקל תמיכה, אפילו מהבית שלי לבית של הבת שלי. פעם בקושי הגעתי מהבית לאוטו.

לחשוב שאפשר ליצור שיפור כל כך רציני בלי ניתוח, בלי הרדמה כללית, זה ממש פלא. המכשיר הזה של גלי הלם, יכול לשנות באופן תהומי את החיים שלך !

המון שנים לא טסתי לחו"ל כי לא רציתי שהכאבים יקלקלו לי את הנסיעה ובסופו של דבר לא אראה הרבה. אז העדפתי להישאר בבית. אבל השנה טסתי סוף סוף לחו"ל, הצלחתי לטייל קצת ברגל והרבה בתחבורה ציבורית אבל לפחות לא סבלתי מכאבים וממש נהניתי מכל רגע.

כל פעם שבאתי ראיתי שהעובדים שלכם עם תודעת שירות מאד גבוהה, תמיד מתייחסים ללקוחות בחביבות, בסבלנות ועונים על כל שאלה, באמת שרות יעיל, מקצועי ומכל הלב.

אני מבקש להודות לכם על הטיפול המקצועי

רפי זגרון

שמי מריה קלקצי'ן, יש לי בעיה חמורה של דלקת פרקים.

זה התחיל לפני כמה שנים בכאבים קלים ברגליים, בערך פעם בשבוע, לא התייחסתי לזה והמשכתי לעבוד כרגיל, חשבתי שזה עניין של גיל. אבל הכאבים נהיו חזקים יותר ויותר וגם זה התחיל לקרות פעמיים – שלוש בשבוע. כאן הבנתי שכנראה יש בעיה.

מאז אין לי חיים! כאבים בלתי נסבלים, לוקחת המון כדורים, עברתי לעבוד רק חצי משרה ואני מחסירה המון ימי עבודה כי ממש לא יכולה לקום מהמיטה מרוב כאבים.

התחלתי לחפש כל מיני שיטות להקל על הכאבים, חברה המליצה לי על גל און קליניק בחדרה ששם עושים טיפולים בגלי הלם. לא ידעתי מה זה, והחלטתי ללכת לראות בעצמי מה זה. ראיתי את האנשים שנכנסים ויוצאים מהטיפולים, דיברתי איתם והיה לי רושם שהם מרוצים באמת ושזה מקל על הכאבים.

אז גם אני עשיתי טיפול כל שבועיים, ישבתי ליד המכשיר וליד הטיפול שעשו לי לא כואב ולא עושה שום תופעת לוואי. זה שיפר לי באופן מאד משמעותי את אורח החיים ! הכאבים קיימים אך באים רק פעם בתקופה, הכאבים חלשים יותר ונסבלים ומשככי הכאבים הרגילים בהחלט עוזרים לי, מה שלא קרה בעבר.

המון תודה על הטיפול המסור !

מריה קלקצי'ן

לפני כשבוע נתפס לי הגב, פעם ראשונה בחיים שאני חווה חוויה כזאת. כאבי תופת ! לא ידעתי מה לעשות, לא הצלחתי ללכת, לא יכולתי לטפל בילדים, שכבתי במיטה כמו פסל ממוטטת מכאבים. לאחר יומיים במיטה, מצבי השתפר אך עדיין לא יכולתי לתפקד באופן מלא ולא חזרתי לעבודה.

הייתי אובדת עצות כי ידעתי שיש לי ישיבה סופר חשובה בעבודה עם לקוחות שמגיעים במיוחד מחו"ל ולמרות מצבי אני חייבת איכשהו להגיע למשרד. התייעצתי עם הרופא והוא המליץ לי לרכוש חגורת גב מסוימת, שתתפוס לי את שרירי הגב התחתון וכך אוכל לאט לאט ללכת.

חיפשתי באינטרנט שרות משלוחים של אביזרים אורתופדיים ומצאתי אתכם – גל און קליניק מחדרה. דיברתי אתכם טלפונית ולשמחתי היה לכם את המוצר במלאי, הופתעתי מהעובדה ששאלתם אותי שאלות מקצועיות כדי לוודא שאכן הפריט תואם את מצבי וממש נתתם לי הרגשה טובה.

אני גרה באחד המושבים הסמוכים לנתניה, הסברתי לנציגה שלכם עד כמה דחוף לי לקבל את המוצר בהקדם כי למרות מצבי, אני חייבת לנסוע למחרת לעבודה. לאחר כמה בירורים, היא התקשרה אלי ואמרה שהמשלוח יגיע אלי אחר הצהריים ואכן כך היה.

כל הכבוד למקום מקצועי המעניק יחס אנושי, שירות מעולה, ועומד במילה שלו !

המון תודה

מלי ארב

Call Now Button UA-109831294-1