טיפול באין אונות

אין אונות - אימפוטנציה?

אין אונות – אימפוטציה?
הפתרון הטוב בעולם לבעיות זקפה בכמה טיפולים קטנים

מהי אין אונות ?

אין אונות הינה תופעה שכיחה אצל גברים בגילאי – 40 – 70. מחקר שנערך בנושא מראה שכ – 35% מהגברים לוקים בהפרעה זו.אין אונות מתבטאת באי יכולת להשיג או לשמור על זקפת פין מספקת לצורך קיום יחסי מין.בכדי לקבל זקפה תקינה יש צורך בתפקוד מלא של מספר מנגנונים :תפקוד תקין של מערכת העצבים המרכזית וההיקפית, מערכת כלי הדם, רקמת הפין עצמו ורמות תקינות של הורמון הטסטוסטרון (הורמון המין הפעיל אצל הגברים).

טיפול בגלי הלם

אין אונות טיפול חדשני פורץ דרך במרכז הרפואי הבינלאומי בית גדי נתניה רפואת מומחים ודיאגנוסטיקה

ללא זריקות, לא פולשני,,,,,ללא כדורים,,,,,,,,

מטפלים בעזרת שיא הטכנולוגיה הרפואית באישור ה-FDA—PULSED ELECTROMAGNETIC THERAPY—-פולסים מגנטים משתנים/PEMF

הסיבות לאין אונות

מחקרים בארץ ובעולם קובעים שבעיית אין האונות הינה מדד לבריאות, לעיתים קרובות, בעיות זקפה הן רק חלק של מחלה כגון:  מחלת כלי דם ועורקים. נטילה של סוגי תרופות אשר עלולות להשפיע לרעה, סיבות נפשיות, עייפות, הרגלים לא טובים: תזונה לא נכונה, השמנת יתר,  חוסר פעילות גופנית ועישון.

שיטת טיפול מקבילות
היום הרפואה המודרנית מציעה שיטות טיפול שונות החל מטיפול תרופתי, הזרקה לאיבר המין לעידוד זקפה וטיפול כירורגי. התרופות מטפלות אך ורק בסימפטומים של התפקוד המיני ולא בשורש הבעיה ועלולות לגרום לתופעות לוואי.

הסיבות הנפוצות לאין אונות רבות ומגוונות כגון:
– סכרת
– מחלה בכלי הדם
– נזק שנגרם בעקבות ניתוח הערמונית, ובמיוחד אחרי כריתת הערמונית עקב סרטן.
– תופעות לוואי של שימוש בתרופות
– מתח, חרדה ובעיות נפשיות.

חשוב לציין שהפין – משמש מדד לבריאות
טיפול בתופעת האין אונות באמצעות פולסים מגנטים משתנים באישור ה-FDA
אין אונות הינה תופעה שכיחה, לפי הסטטיסטיקה – 30% מהגברים בגילאי 50 עד 60 סובלים ממנה וכל גבר חווה לפחות פעם בחייו תופעה של אין אונות. לא חייבים לדבר על זה אך רצוי להיוועץ עם מומחים בתחום האורולוגיה ולטפל בנושא.
כל גבר רוצה ליהנות מחיי מין טובים ולא להיות מוטרד אם הפעם זה יצליח. הסטטיסטיקה מראה כי כמחצית מהגברים בגילאי 40+ נתקלים בבעיות זקפה. תופעה זו גורמת לירידה משמעותית באיכות החיים, דיכאון, שינויים חדים במצבי רוח, ירידה בהערכה העצמית וכתוצאה מכך, יוצרת בעיות בזוגיות.

אופן הטיפול
הטיפול באמצעות פולסים מגנטים משתנים נערך על ידי מטפלים בעלי ניסיון רב בתחום .
אצלנו ,במרכז הרפואי בית גדי , הטיפול נערך בקליניקה באמצעות פולסים מגנטים משתנים, פעולה שמסדרת ומאזנת את המטענים החשמליים בגוף , ומאפשרת זרימת דם תקינה והעברת חמצן לתאים נגועים ושיקומם.הטיפול אמור לגרום לפתיחת חסימות בכלי הדם אצל חולים הסובלים מאין אונות ויגרום לשיפור התפקוד המיני של המטופלים. הטיפול אינו כרוך בכאב וללא תופעות לוואי.

לראשונה נמצא פתרון גם לגברים אשר לא מגיבים לטיפול תרופתי
מחקרים שונים שנערכו על PEMF בארץ ובעולם, גילו תוצאות מרחיקות לכת גם בקרב גברים אשר למעלה מ-7 שנים סבלו מבעיית אין אונות קשה ולא הצליחו לקיים יחסי מין באמצעות טיפול תרופתי.

מתי ניתן שימוש בפולסים מגנטים משתנים/PEMP לסובלים מאין אונות?
מחקרים שנערכו בנושא מוכיחים כי השיטה מביאה לתוצאות אצל חלק ניכר מהחולים. לאחרונה נערכו מספר מחקרים בארץ ובחו"ל בקרב חולים שסבלו מאין אונות. המחקרים בדקו את יעילות הטיפול באמצעות טיפול בפולסים מגנטים שיוצר ע'י סוכנות החלל האמריקאית –NASA. אחד המחקרים כלל 50 גברים בגילאי 45-78 אשר סבלו מבעיה של אין אונות ולא הגיבו לטיפול התרופתי. הנבדקים קיבלו טיפול בפולסים מגנטים משתנים, 12 טיפולים , רובם דיווחו על על שיפור ניכר בתפקודם המיני. חלק מהנבדקים נזקקו עוד להשלמה של טיפול תרופתי והאחרים דווחו על חזרה מלאה לתפקוד מיני תקין.

מהלך הטיפול
פגישת ייעוץ עם יועץ רפואי בתחום האורולוגיה לבדיקת התאמה לטיפול.
במידה ויש התאמה לטיפול בפולסים מגנטים משתנים , המטופל יקבל סדרה של 12טיפולים, כ- 30 דקות כל טיפול.
הטיפול נערך במרכז הרפואי בית גדי בנתניה, מתנהל בדיסקרטיות מלאה ובאווירה נוחה למטופלים.
בתום הטיפול ניתן לחזור לשגרת היום.
מתקבלים לטיפול רק מטופלים שיאובחנו כבעלי סיכוי גבוה בהצלחת הטיפול. פרמטרים חשובים כמו מצב בריאותי , גיל והיסטוריה רפואית מהווים גורמים משמעותיים ליעילות הטיפול.
במקרים מסוימים ניתן לחזור על הטיפול לאחר תקופה של מספר חודשים לפי הצורך.

הטיפול /PEMF
הטיפול כולל סדרה של 12 טיפולים המבוצעים פעמיים בשבוע כל טיפול אורך כ-30 דקות. הסטטיסטיקה מראה על 75% הצלחה בהתאם לתגובת המטופל.שיטת הפולסים המשתנים, הינה פתרון אולטימטיבי, ארוך טווח שאינו פולשני עבור גברים המעוניינים להחזיר את הזקפה הטבעית ולזכות מחדש בחיי מין בריאים ושופעים, המבשרים על זוגיות בריאה!

לפגישת ייעוץ ללא עלות-1-700-555-721

הסיבות לבעיות הזקפה:
מחקרים מוכיחים כי איבר המין הגברי היינו המדד לבריאות גוף האדם, הסיבה העיקרית למצב זה הוא פגיעה באי הספקת הדם לפין. בשל כך אין אונות הנה בדרך כלל מחלה קרדיו-וסקולרית, ואף על זה מומחים בתחום מציינים כי סדרה של תרופות העלולה להשפעה לרעה על הזקפה ולרבות עישון, לחץ דם גבוהה ויתר שומנים בדם וסוכרת. כולם עלולים לסכן את גוף האדם ולגרום לאין אונות. בשנים האחרונות פיתח פרופ' יורם ורדי – מנהל היחידה להפרעות בתפקוד המיני בבית החולים רמב"ם. שיטה חדשה לסובלים מבעיות זקפה המבוססת על גלי הלם הנשלחים באמצעות מכשיר ה- ED1000 של היצרנית MEDISPEC.

הטיפול בגלי הלם:
לאחר בדיקת רופא (אורולוג) המרפאה ולאחר שאושר הטיפול בגלי הלם, המטופל מנותב להמשך הטיפול. הטיפול נעשה בעזרת מכשיר ה ED-1000 מבית MEDISPEC. מכשיר זה הינו מכשיר בפיתוח ישראלי אשר פותח במיוחד לטיפול במקרה של אי תפקוד מיני, עקמת הפין ופרוסטטיטיס (Prostatitis). מכשיר זה מתבסס על טכנולוגיית גלי הלם (ESWT). טכנולוגיית זו הינה מוכרת בעולם הרפואי והמדעי, ומטרתה במקרה של אין אונות היא היכולת לעודד היווצרות של כלי דם נוספים באזור הפין, אשר מסוגלים להזרים דם לאיבר המין הגברי, בהמצאות טכנולוגיה זו הזקפה משתפרת וגומרת לשיפור ותפקוד משמעותי בחיי המין. טיפול זה דיסקרטי! אינו פולשני! ללא צורך בתרופות ואינו חודרני ! המטופל בטכנולוגיה של גלי הלם בעצמה נמוכה אשר אינה גורמת לכאב כלל! מכשיר ה ED-1000 מומלץ על ידי כלל המטפלים והרופאים בישראל ובעולם, ובעל תקן הבריאות FDA האמריקאי.

אימפוטנציה (אין-אונות) :
בעיות זקפה עשויות להיגרם לא רק מלחץ נפשי ודאגות אלה גם מבעיות גופניות. אי יכולת הפין להתקשות (אימפוטנציה) שהיא קושי בהשגת זקפה או קושי לשמור על הזקפה לאורך זמן, תופעה שגורמת לחרדת ביצוע.

אין אונות: סיבות
בעיות זקפה (אימפוטנציה) מופיעות מסיבות שונות. המנגנון שמפעיל אותה הוא מנגנון חכם ומורכב, ובמקרים רבים ניתן למצוא את מקור הבעיה באחד המרכיבים הגופניים במנגנון. מנגנון תקין משדר התנהלות תקינה של האזורים במוח שאחראים על הפעילות המינית. משם בהעברה של שדרים לפין על ידי חוט השדרה והעצבים ומסתיים בהגברת זרימת הדם לפין באמצעות כלי דם בריאים ותקינים וכמובן מילוי של הפין בדם, הגדלתו והתקשותו. פגיעה במסלול הזרימה מובילה למצב של זקפה חלשה או לחוסר זקפה כללית. כמו כן, מחלות כמו סוכרת או יתר לחץ דם, פוגעות בכלי הדם בכל בגוף, במוח, בלב וכמובן בפין. כלי הדם של הפין הם קטנים במיוחד ולכן הפגיעה בהם היא לרוב בשלב מוקדם יותר מאשר מקומות אחרים בגוף. סיבות גופניות אחרות לאין-אונות הם טיפולים רפואיים כמו ניתוחים באגן (ניתוחים לסרטן הערמונית או המעי) וקרינה לאזור האגן, המובילים לפגיעה משמעותית וקשה במנגנון המורכב.
אבחון בעיות זקפה (אימפוטנציה) הנובעות מתפקוד לקוי של כלי הדם בזמן, עשוי לסייע באבחון מחלות כלי דם ולמנוע מצבים של פגיעה באיברים חיוניים בגוף.

טיפול באין אונות :
כיום יש מגוון רחב של כלים לטיפול בבעיות זקפה. הטיפולים נגישים, פשוטים ויעילים. הטיפול הנפוץ בבעיות זקפה הוא טיפול באמצעות תרופות לאין אונות (אימפוטנציה). כמו: ויאגרה, לויטרה, סיאליס ותרים. תרופות אלה דורשות מרשם רופא ויש לרכוש אותן בבית המרקחת. בשימוש נכון, תרופות של בעיות זקפה הן בטוחות ויעילות עבור כ- 60% מהגברים. כאשר הטיפול באין אונות (אימפוטנציה) עם כדורים אינו עולה יפה, ניתן לשקול טיפול בהזרקה ישירות לפין. כיום, עם ההתפתחות הטכנולוגית העצומה פותח בישראל מכשיר חדשני פורץ דרך לטיפול בגלי הלם לבעיות זקפה. טיפול זה הוכח כיעיל עבור 85% מהגברים הסובלים מאימפוטנציה. גלי הקול/הלם גורמות לחידוש זרימת הדם בנימים הפגועים בדרך לא פולשנית ונוחה. בעיות זקפה אצל גברים [אין אונות, אימפוטנציה] מוגדרות כאי יכולת עקבית להגיע לנוקשות פין או לשמרה באופן המספיק לקיום יחסי מין. רוב המחקרים שבדקו את שכיחות הבעיות בזיקפה, מתייחסים לגברים החל מגיל 45. אך אנחנו יודעים היום שרבים עלולים לחוות אין אונות בגיל צעיר, כבר מתחילת הפעילות המינית.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן