iWALK – החלופה לקביים שתשאיר את ידיך חופשיות

2

iWALK – החלופה לקביים שתשאיר את ידיך חופשיות

אתה לא היחיד שמחפש אלטרנטיבה אחרת לקביים, קביים מכאיבים, קשה ללכת בהם, הניווט במדרגות מסוכן, בתי השחי נחבלים ומשתפשפים, והזרועות והכתפיים מתעייפות.

ובעיקר, קביים לא מספיק טובים מכיוון שהם לא מאפשרים לך להשתמש בידיים.

ה– iWALK הוא החלופה לקביים שמשאיר את ידיך חופשיות הוא תחליף לקביים שמשחרר אותך מהמגבלות של קביים רגילים ומעניק לך ניידות ללא אח ורע, ה- iWALK מאפשר לך ללכת בידיים חופשיות, ולחיות את חייך בצורה רגילה ופעילה שאינה מתאפשרת עם קביים רגילים.

קב ה- iWALK הוא החלופה הטובה ביותר לקביים, לאנשים עם פציעות בחלק התחתון של הרגל, שעדיין רוצים ליהנות משגרה יומית רגילה אך לא יכולים לעשות זאת כשהם צריכים להיעזר בקביים. ה- הופך את משימות היומיום כמו לקחת את הקפה של הבוקר מהמטבח לאוטו, לדחוף עגלת קניות, לעלות במדרגות ללא חשש, ולטייל עם הכלב – לפעולות שאתה שוב יכול לעשות.

הוא החלופה היחידה לקביים שמעניק רמת ניידות כזאת לאנשים הסובלים מנקע בקרסול, פציעה בגיד אכילס, שבר בכף הרגל או בקרסול, וכל פציעה אחרת בחלק התחתון של הרגל שאינה מאפשרת לך לדרוך על הרגל. נותן לך את היכולת לעשות את פעילויות היומיום שלך, משפר את הניידות שלך, ומשיב לך את עצמאותך.


המדרגות כבר לא מסוכנות כשאתה שוב יכול להחזיק במעקה! השתמש ב לשיקום החלק התחתון של הרגל בצורה בטיחותית יותר..

מתאים לגובה טווח שבין 147 ל-198 ס"מ. ה iWALK – מתכוונן לחלוטין לטווח רחב של גבהים ומידות רגל. שים לב שהגבהים הללו מיועדים לאורך רגל ממוצעת בלבד.משקלך עד 125 ק"ג והיקף הרגל שלך עד 69 ס"מ המדידה היא מהמקום הגבוה ביותר בירך.

אם יש לך גבס, ודא שאתה עדיין מסוגל לכופף את הברך ב-90 מעלות.

אין מגבלת גיל על השימוש המגבלה נוגעת יותר ליכולת של המשתמש.

באילו סוגי פציעות כדאי ומתאים להשתמש ב– iWALK ?

פציעות טיפוסיות שמתאים להן קב 'ללא ידיים' כוללות (אך לא רק) נקע, מתיחה, שבר, נקיעה או ניתוח בחלק התחתון של הרגל, בקרסול, או בכף הרגל. הבעיות השכיחות שבהן אנו נתקלים הן נקע בקרסול, שברים בשוק, בכף הרגל או בקרסול, פציעות וניתוחים בגיד אכילס, ניתוחי כף הרגל כמו בוניון (תפיחה בבוהן) או כיב בכף הרגל. קב מועיל גם כמכשיר ביניים לתקופות מעבר לרגל תותבת או כתותבת למקלחת/שחייה למשתמשים בתותבת קבועה. בקצרה, אם נפגעת בשוק הרגל, בקרסול או בכף הרגל, ועליך להימנע מנשיאת משקלך על הרגל, קב iWALK 2.0 הוא אופציה מצוינת כדי להימנע מהכאב ומאי-הנוחות של קביים רגילים.

אם אתה סובל מפציעות בשוק, בכף הרגל או בקרסול, ונדרש להימנע מדריכה על הרגל בתקופת ההחלמה, תוכל להשתמש בקב כדי לשפר את איכות חייך בתקופת השיקום.

מאמרים נוספים:

חמישה דברים שלא ידעתם על כף הרגל

חמישה דברים שלא ידעתם על כף הרגל כף הרגל היא בעלת תפקיד משמעותי מאד, היא נושאת את כל כובד המשקל שלנו בעת הליכה, ריצה ובכל תנועה אחרת שאנו מבצעים. לכן קיימת חשיבות רבה לחיוניותה ולתפקודה התקין של כף הרגל. על כף הרגל קיים עומס ולחץ רב של הגוף ויש צורך לחלק את נטל העומס, ליצור

קרא עוד »

האם אתם סובלים מדלקת פרקים

האם אתם סובלים מדלקת פרקים כאבים חוזרים ונשנים ברגליים, בכפות הידיים, באגן או בגב, מעידים במקרים רבים כי אתם סובלים מדלקת פרקים. קיימים כמה סוגים של מחלות פרקים ובכולן סובל החולה מכאבים חזקים במיוחד, המשבשים את אורח החיים שלו ואף מדירים שינה מעיניו. המחלה יכולה להתחיל מכאבים במפרקים קטנים כמו כפות הרגליים וכפות הידיים, זו

קרא עוד »

חמישה טיפים למניעת כאבי גב

חמישה טיפים למניעת כאבי גב כאבי גב הם תופעה כואבת מאד, המקשה על חיי היום – יום של הסובלים ממנה. כשנתפס הגב, הכאבים הם קשים מנשוא והחולה שוכב במיטה וכמעט שאינו מסוגל לרדת ממנה. הטיפול בשחרור העצבים התפוסים כולל מסז'ים, משככי כאבים בכדורים או בזריקות על פי חומרת המקרה, משחות, טיפולים שונים מהרפואה האלטרנטיבית, טיפול

קרא עוד »

iWALK – החלופה לקביים שתשאיר את ידיך חופשיות

iWALK – החלופה לקביים שתשאיר את ידיך חופשיות אתה לא היחיד שמחפש אלטרנטיבה אחרת לקביים, קביים מכאיבים, קשה ללכת בהם, הניווט במדרגות מסוכן, בתי השחי נחבלים ומשתפשפים, והזרועות והכתפיים מתעייפות. ובעיקר, קביים לא מספיק טובים מכיוון שהם לא מאפשרים לך להשתמש בידיים. ה– iWALK הוא החלופה לקביים שמשאיר את ידיך חופשיות הוא תחליף לקביים שמשחרר

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה
דילוג לתוכן